Результати участі учнів ЗЗСО №7 у ІІІ (обласному) етапі олімпіад  у 2018-2019 н.р.

№ з/п Прізвище та ім'я учня ПІП вчителя, категорія Предмет Клас Місце на ІІІ етапі
1 Чернишев Володимир Бокоч Леся Борисівна, вища, учитель-методист Хімія ІІ
2 Чернишев Володимир Закоморна Наталя Іванівна, вища, старший учитель Фізика ІІ
3 Фаст Анастасія Скиба Світлана Вікторівна, вища,   старший учитель Українська мова та література ІІІ

 

 

Результати участі учнів ЗЗСО №7 у ІІ (міському) етапі олімпіад у 2018-2019 н.р.

№ з/п Прізвище та ім’я учня ПІБ учителя, категорія Предмет Клас

Місце

на

ІІ етапі

Запрошен

ня на

ІІІ етап

Місце

на

 ІІІ етапі

1 Пархоменко Євген Рашуга Наталя Іванівна, вища,  ст. учитель Математика 10 ІІІ    
2 Чернишев Володимир Рашуга Наталя Іванівна, вища,  ст. учитель Математика ІІІ    
3 Фаст Анастасія Скиба Світлана Вікторівна вища,  ст. учитель Укр. мова ІІ Так  
4 Пархоменко Євген Бокоч Леся Борисівна, вища, учитель-методист Хімія 11 І Так  
5 Чернишев Володимир Бокоч Леся Борисівна, вища, учитель-методист Хімія І Так  
6 Шиметенко Станіслав Бокоч Леся Борисівна, вища, учитель-методист Хімія ІІІ    
7 Садовников Максим Бокоч Леся Борисівна, вища, учитель-методист Хімія ІІІ    
8 Іовова Юлія  Мацюта Ірина Володимирівна, вища Біологія ІІІ    
9 Іовова Юлія  Погорєлова Олена Олександрівна, ІІ Англійська мова ІІІ    
10 Пархоменко Євген Закоморна Наталя Іванівна, вища, ст.учитель Фізика 10 ІІІ    
11 Чернишев Володимир Закоморна Наталя Іванівна, вища, ст.учитель Фізика ІІ Так  
12 Шиметенко Станіслав Закоморна Наталя Іванівна, вища, ст.учитель Фізика ІІІ    
13 Лук’янченко Анастасія Закоморна Наталя Іванівна, вища, ст.учитель Астрономія 10 ІІІ    
14 Синицина Анастасія Ірхіна Світлана Вікторівна, вища, ст.учитель Рос. мова 11 ІІІ    
15 Фаст Анастасія Ірхіна Світлана Вікторівна, вища, ст.учитель Рос. мова ІІ    
16 Куликова Єлизавета Лікіна Тетяна Вікторівна, вища, ст. учитель Трудове навчання ІІ    
17 Колєнов Михайло Рашуга Ігор Михайлович, вища, ст. учитель Трудове навчання І Так  
18 Савранська Єлизавета   Болгарська мова ІІІ    
19 Рижков Богдан Мацюта Ірина Володимирівна, вища Екологія 11 ІІ