Адміністрація

                                            

   Білай Ю.В.                                 Терещенко  Н.М.                     Беспалько Л.І.

Директор ЗЗСО№ 7,                       Заступник з НВР,                          Заступник з НВР 

     вч. історії                                         вч. укр. мови                                 вч. в 2-А класі

 

                                           

 Скиба С.В.                                         Опара В.А.                                  Гурова Т.М.              

Заступник з НВР,                                Заступник з НВР,                       Заступник з НВР,

  вч. укр. мови                                    вч. географії, ЗВ, ОЗ                      вч. математики

 

Кафедра початкової ланки

                                            

Ватутіна О.М.                               Баталова О.О.                          Штенгелова О.О.

Класовод 3-А класу                       Класовод 3-Б класу                          Класовод 3-В класу

 

                                              

  Посошко Л.Ф.                                   Шульц В.В.                                    Жигула І.Г.

Класовод 4-А класу                             Класовод  4-Б класу                           Класовод 4-В класу

 

                                               

Бойченко Т.К.                                 Демяносова Л.В.                           Мурашева К.О.

Класовод 1-А класу                             Класовод 1-Б класу                           Класовод 2-Б класу 

 

 

                                               

   Бевзюк К. С.                                        Сич А.О.                                        Сидорова І.П.

Класовод 2-В класу                             Вихователь ГПД                                 Вихователь ГПД 

 

 

                                               

Геребенщикова В.П.                                     

  Вчитель поч. класів                           

 

 

 

Кафедра англійської мови

 

                                              

Гуртова О.С.                                      Овсієнко А.П.                             Погорєлова О.О.

вч. анг. мови                                              вч. анг. мови                                        вч. анг. мови

 

                       

 Денисова Н.С.                                     Рест Ю.В.   

   вч. анг. мови                                            вч. анг. мови  

Кафедра природничого циклу

 

 

                                                   

Бокоч Л.Б.                                           Мацюта І.В.                                        Ватутін В.В.         

   вч. хімії                                                вч. біології, екології                                         вч. географії

 

Кафедра фізико-математичного циклу

 

                                                       

Авраменко С.Г.                                              Гурова Т.М.                                    Закоморна Н.І.

вч. мат., економіки                                             вч. математики                              вч. фізики, астрономії 

 

                                                        

            Істоміна Д.А.                                       Рашуга Н.І.                                    Черкатська Г.А.

           вч. інформатики                                      вч. математики                                    вч. інформатики

 

Кафедра соціально-гуманітарного циклу

 

                                           

Ірхіна С.В.                                     Носаченко Л.М.                          Матвєєва В.А.

вч. рос. мови                                        вч. укр. мови                                        вч. історії 

 

                                               

Мирошниченко Н.В.                  Некрасова В.Л.                               Тептіна Л.Т.

вч. укр. мови                                              вч. історії                                           вч. рос. мови

 

    

 Черепеніна І.В.

    вч. укр. мови

 

Динамічна група трудового навчання

 

                                                       

              Лікіна Т.В.                                         Рашуга І.М.             

  вч. трудового навчання                          вч. трудового навчання

 

Кафедра фізичної культури ЗВ та ОЗ

 

                                                             

 Мільчевська Д.Ю.                                    Черкез М.О.                                       Кривик В.Я.        

   вч. фіз. культури                                        вч. фіз. культури                                  вч. фіз. культури                  

 

 

Кириленко С.М.

        вч. ОЗ 

 

                           

                       Кафедра художньо-естетичного циклу

 

                                             

    Матвєєва В.А.                                 Тептіна Л.Т.                               Каширіна Ю.Ю.

   вч. мистецтва                                        вч. мистецтва                                  вч. муз. мистецтва 

                 

                         Педагогічні працівники закладу

 

                                           

      Зарипова С.В.                              Гурова Т.М.                                 Пєркова Л.Г.

практичний психолог                      педагог організатор                     завідуюча бібліотекою