Заходи, приурочені 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другійй світовій війні, Дню пам'яті 
У школій пройшли виховні години, уроки мужності
05.05.2017 в актовій залі школи для мешканців мікрорайону пройшов святковий концерт "Перемога одна на всіх"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Учні школи взяли участь в загальношкільній акції "Квітка пам'яті" 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Учні 6 - Б класу прибрали територію біля пам'ятника в Мерліковій балці, а також поклали квіти до пам'ятника 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Учні школи взяли участь в акції "Ветеран поруч!"
 
 
У шкільній бібліотеці було організовано викладку "Травень... Перемога... Пам'ять"
Учні 10 класу для учнів 5 - 8 класів провели лекції в Куточку бойової слави
 
 
 
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

18 листопада 2016 року – Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

До відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства були  проведені інформаційно–профілактичні заходи.

 
Шкільний фестиваль дитячої творчості "Зорепад"

15.11. -  17.11 пройшов шкільний фестиваль «Зорепад», виступи були присвячені темі «Країно моя – Україно, найдорожча для мене земля».

 

Геть куріння! Ми - за здоровий спосіб життя!

17 листопада - День відмови від куріння!

 З метою профілактики тютюнопаління та інформування учнів про згубний вплив тютюну на здоров’я в нашій школі теж пройшли заходи. 

Актив учнівської молоді школи підготував плакати із гаслами на підтримку здорового способу життя.

 

Толерантність врятує світ

16 листопада – Міжнародний день толерантності!

      З метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу класними керівниками та шкільною  психологічною службою були проведені виховні години, тренінгові заняття, відеолекторії, дискусії «Толерантність у нашому житті», « Будь толерантним!», «На доброму серці тримається світ» тощо.

 1 вересня у школі пролунав перший дзвоник, який  сповістив про початок нового

2016-2017 навчального року!

Дружна шкільна родина прийняла у свої обійми 76 першокласників.

Директор школи Ватутін Валерій Володимирович привітав усіх зі святом, Днем Знань, побажав усім міцного здоров’я, успіхів у навчанні, миру та злагоди.

З теплими словами привітань звернулися до дітей, батьків та педагогів почесні гості: депутат міської ради Букало С.І., керівник 5-го відділення  Приватбанку  м. Бердянська Скрябіна Н.М., керівник Центру спортивного туризму «Відкрите серце» Іванов Ю.М.Депутат міської ради Букало С.І. передав до шкільної бібліотеки книги (подарунок від народного депутата Пономарьова О.С.).

Олімпійський тиждень стартував!

9 вересня у школі відбулося  відкриття спартакіадиу  рамках Олімпійського тижня, з нагоди  Дня фізичної культури та спорту.У заході взяли учні 4-11 класів.

Батьківські збори

У школі були проведені батьківські збори, на яких розглянуто питання щодо організації НВП в школі, ролі батьків у формуванні здорового способу життя учнів, запобігання травматизму, безпеки дорожнього руху тощо.

28.09.16 відбулося засідання батьківського комітету школи, на якому було розглянуто

такі питання:

  1. заслухано звіт про роботу батьківського комітету за минулий навчальний рік;
  2. директор школи познайомив батьків з життям школи, завданнями, які стоять перед педагогічним колективом на 2016-2017 н.р. 

21 вересня в школі пройшла акція «Діти за мир!» Голуб – символ миру. Всі бажаючі учні підготували паперових пташок й написали на них свої бажання, а потім прикріпили.

23 вересня в школі пройшов захід для учнів 2 – 6 класів «Осінній ярмарок розваг». Кожний класний колектив отримав маршрутний лист. Діти мали пройти 7 станцій: «Осінній аукціон», «Співаночка», «Відгадайка», «Хто швидше?», «Казкова галявина», «Зламаний телефон», «Танцювальна». За кожну станцію відповідали інструктори – учні 9-А, 11 класів. Весело було всім: і дітлахам і вчителям. 

Профілактика протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми

18 жовтня відзначався Європейський день протидії торгівлі людьми.

Проблема торгівлі людьми дуже близько стоїть до таких проблем, як наркоманія та підліткова  безпритульність. Тому надзвичайно важливо для вчителів школи приділяти увагу їх профілактиці.

 

Наша слава не вмре, не загине…

 До Дня українського козацтва та Дня захисника України  протягом тижня в школі були проведені заходи з патріотичного виховання.

Засідання міського МО класних керівників 7-8 класів

На базі школи відбулося засідання міського МО класних керівників 7-8 класів.  Було проведено семінар-практикум з теми « Превентивне виховання: вимоги сьогодення».

Заступник директора з ВР Скиба С.В. ознайомила присутніх  з нормативними документами з превентивного виховання, з організацією превентивного виховання в школі, з використанням інноваційних виховних технологій у превентивному вихованні школярів.

Шкільний психолог звернула  увагу на вікові особливості підлітків.

   Класні керівники шкіл визначили такі методи й прийоми превентивного виховання школярів, які б допомоглидосягти максимальних результатіву складних соціокультурних умовах.

    Класний керівник 8-Б класу ЗОШ № 7 Рашуга Н.М. ознайомила колег з досвідом роботи  з питань профілактики шкідливих звичок.

 По закінченні семінару класним керівникам подарували  «солодкий» осінній букет з побажаннями.

 

 

 

У школі розпочався місячник профілактики правопорушень та шкідливих звичок

 Життя дітей – найвища цінність…

10 листопада в ЗОШ № 7  відбулося засідання батьківського всеобучу для батьків, представників 1-11 класів.

Заступник директора з ВР Скиба С.В. представила гостей та ознайомила присутніх з планом роботи.

Викладачем медичного коледжу Новойдарським Юрієм Петровичем  проведено лекцію «Правда про наркотики». Лектором було надано інформацію про різні види наркотичних речовин, про ознаки вживання наркотиків, фізіологічні особливості та поведінкові реакції людини, яка вживає наркотики, про правові наслідки вживання наркотиків та відповідальність перед законом, про негативний та шкідливий вплив наркотичних речовин на життя і здоров’я людини.

З  питань попередження злочинності, правопорушень, насильства, роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх та їх батьків, з пропаганди здорового способу життя виступив лейтенант поліції Кузін Павло Олександрович.

 

     Було продемонстровано відеоролик « Торгівля людьми – сучасний прояв рабства». Шкільний психолог Зарипова С.В. надала рекомендації батькам « Як захистити дитину»,а також було роздано пам’ятки- поради щодо виховання дітей в сім'ї.

Захід пройшов у гарній психологічний атмосфері.

Присутні наголосили, що життя дітей – найвища цінність, тому потрібно його берегти.