13:22
День Учителя – свято, особливе для кожної людини

                     День Учителя – свято, особливе для кожної людини.

Коли я був маленьким, школа здавалася мені чимось грандіозним, хвилюючим. До цієї школи мене привів старший брат, і мені одразу захотілося сісти за справжню парту, познайомитись зі справжньою вчителькою. Тому перший клас для мене став дуже знаменним та хвилюючим. У класі мене та інших моїх однокласників привітала  перша вчителька – Олена Миколаївна.  Коли я сів за парту, то почувався на сьомому небі від щастя.  В нашому житті рано чи пізно повинна з’явитися людина, що навчає нас чомусь новому.  За 11 років мого перебування в школі я збагнув, що вчитель - це одна з найскладніших у світі професій. Я вдячний долі, що одинадцять років мого життя мене вели по стежці знань найкраща з усіх можливих школа та найкращі вчителі.

Кожна біографія кожного вчителя нашої школи послуговує доказом для одного висловлювання: «Вчителем не стають, ним треба народитися».

Цінуйте, поважайте вчителів! Зі святом, любі вчителі!

Ростислав Генералов, 11 кл., редактор газети

 

Дорогі вчителі!

Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

 

Тим, хто пізнати добро допоміг,

Тим, хто відкрив для нас тайни доріг,

Тим, хто нам крила дарує щодня,

Тим, хто відкрив нам жагу пізнання

Тим, чия праця важка, непроста,

Тим, чиє слово добром пророста,

Тим, хто відкрив нам науки світання

Наші святкові і щирі вітання!

                                         Александр Крот, 11 кл

 

Переглядів: 296 | Додав: Galina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar