13:41
Місячник профорієнтації "Професійний орієнтир-2018"

З метою ознайомлення учнів школи з розмаїттям світу професій, з метою формування відповідального вибору професій  з 26 лютого по 16 березня в школі пройшов місячник профорієнтації "Професійний орієнтир-2018". В рамках місячник проведено ряд заходів. Учні 4-6 класів узяли участь у конкурсі малюнків 

" Моя майбутня професія", учні 7- 8-х класів -  у конкурсі презентацій "Професії моїх батьків", учні 9-х -у конкурсі рекламних плакатів.

Протягом місячника  класоводи та класні керівники провели виховні години( інформаційні години, диспути, ігри,тренінги, вікторини ):"Подорож у світ професій", "Світ професій ваших мам і тат", "Чи кожен може бути успішним?",

" Ярмарок професій" тощо, на яких учні формували уявлення про різноманітність професій.

Психологічною службою школи проведено діагностику професійних інтересів учнів 9-х, 11 класів, групову консультацію учнів з проблем життєвого і професійного самовизначення, а також надано рекомендації щодо правильного життєвого вибору задля щасливого майбутнього.

У шкільній бібліотеці  та у фойє школи було оформлено інформаційні куточки " Світ професій", "Зроби свій вибір".

Протягом місячника було організовано зустрічі з представниками Таврійського державного агротехнічного університету; з представниками відділення з добору в Запорізькій області з питань щодо вступу до Національної академії Державної прикордонної служби України.

Перед  учнями 9-11 класів виступила агітбригада Бердянського економіко-гуманітарного коледжу Бердянського державного педагогічного університету. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 352 | Додав: Galina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar