17:45
Наша слава не вмре, не загине…

Наша слава не вмре, не загине…

 До Дня українського козацтва та Дня захисника України  протягом тижня в школі були проведені заходи з патріотичного виховання.

Бібліотекар школи Перкова Л.Г. провела для учнів інформаційний огляд

 « Наша слава не вмре, не загине…»

Учні 1-5 класів взяли участь у конкурсі малюнків « Нащадки козацької слави».

12 жовтня  класні керівники провели виховні години ( вікторини, усні журнали, відеолекторії  ), присвячені Дню українського козацтва та Дню захисника України: « Ми роду козацького діти, землі української цвіт», « Україна – славний край козацький» тощо.

  Учитель історії Матвєєва В.А. провела  для учнів 5-х класів конкурсно-розважальну програму « Козацькі нащадки».

 Учителі фізкультури разом  з представниками громадської організації «Еммануїл» провели для учнів 6-7  класів спортивні змагання «Козацькі забави». Учні школи  із задоволенням змагалися, показували свої спортивні здібності.

  13 жовтня 2016 року було проведено урочистий мітинг, присвячений Дню захисника України. Це свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також військових традицій і звитяг українського народу. Тож цього дня учні та вчителі школи зібралися в Куточку бойової слави, щоб вшанувати тих, хто, не шкодуючи власного життя, з автоматом у руках захищав і продовжує захищати рідну землю.

На мітингу виступили: депутат міської ради Букало С.І., помічник міського голови Вєнцев І. А. , голова мікрорайону Бокоч В.В.

 У жалобі схилили голови учасники заходу під час проведення хвилини мовчання.

Після мітингу в пам’ять про героя відбулося покладання квітів до меморіальної дошки Семеновському Олегу, випускнику нашої школи, який не повернувся з поля бою.

 

Ветеранів привітали зі святом та вручили президентську відзнаку – ювілейну медаль «70 років Перемоги над нацизмом»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 322 | Додав: Galina | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar