10:31
Олімпійський тиждень стартував!

Олімпійський тиждень стартував!

9 вересня у школі відбулося  відкриття спартакіадиу  рамках Олімпійського тижня, з нагоди  Дня фізичної культури та спорту.У заході взяли учні 4-11 класів.

Право підняти прапор надано кращим спортсменам школи: Семенову Артуру, Трунову Дмитру, Руденку Андрію, Прокофьєву Олександру, Щербак Алісі, Герасименко Анастасії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З вітальним словом до учасників звернувся директор школи, побажав усім здоров’я, нових звершень у спортивних починаннях.

Під час заходу гарного настрою додали танцювальний колектив «Ексклюзив» та юний призер чемпіонату Європи з карате  Приходько Роман.

Учитель фізичної культури Кривик В.Я. ознайомив усіх з програмою  змагань.

Після лінійки учні 4-5 класів мали можливість позмагатися в спортивних естафетах, перетягуванні канату;  команди хлопців та дівчат  8-10 класів взяли участь у шкільному турнірі  з волейболу.

Представники Центру спортивного туризму « Відкрите серце» на чолі з Івановим Ю.М. з метою популяризації дитячо-юнацького туризму, пропаганди активного способу відпочинку, культури здоров’я та здорового способу життя провели для учнів 6-7 класів цікаву програму. Кожному класу було видано маршрутний лист з переліком етапів. Діти із задоволенням долали «Смугу перешкод», вчилися правильно ставити намет, укладати рюкзак; мали змогу ознайомитися з життям гуртківців, а також самим записатися до Центру спортивного туризму.

 

 

 

 

 

 

Після  змагань переможців було нагороджено грамотами. Учасники  спартакіади отримали масу задоволень.

 

Переглядів: 304 | Додав: Galina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar