15:22
Позакласний захід з інформатики

     16 листопада 2018 у рамках атестації вчителя інформатики, Істоміної Д.А., пройшов відкритий захід у 7А класі. Були чітко сформульовані цілі і завдання, які необхідно було реалізувати в ході даного позакласного заходу, а саме:

  • повторити вивченний материал за 5-6 клас;
  • коригувати та поглибити знання учнів;
  • розвивати пізнавальну активність, кмітливість, спостереження, логічне мислення;
  • виховати любов до предмету, наполегливість, працелюбність, бажання боротися за перемогу.

     Хід заходу будувався на основі ігрових прийомів роботи, що дозволило підвищити інтерес, а також надати динамічності заходу.

     У кожній з 5 ігор пропонувалося виконати завдання різної складності, що зацікавило учнів. Завдання були підібрані творчі, сприяли розвитку логічного і творчого мислення учнів, уміння спостерігати і аналізувати, робити висновки, і знаходити правильне рішення в групі. Вони з задоволенням їх виконали і впоралися в повному обсязі. Діти активно брали участь в обговоренні, задавали питання, робили висновки і узагальнення, висловлювали свої думки з приводу почутого.

     Для додання цікавого характеру і активізації пізнавальної діяльності учнів були використані наступні прийоми: тимчасові обмеження, робота в групах, барвисті плакати на дошці.

    Дані методичні прийоми надали позитивний вплив і викликали зацікавленість учнів темою позакласного заходу. Гра викликала в учнів жвавий інтерес. Вони серйозно поставилися до самого заходу і до тих завдань, які були їм запропоновані.

     Захід пройшов дуже цікаво і насичено, були повністю реалізовані цілі і завдання, поставлені спочатку.

Переглядів: 462 | Додав: Galina | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
avatar