10:16
Предметний тиждень музичного мистецтва

Предметний тиждень музичного мистецтва

(28.11. 2016 – 02.12.2016 р.)            

 Яскраво і творчо пройшов тиждень музичного мистецтва  в нашій школі.  Основною метою запланованих заходів було поглибити знання учнів про види музичного  мистецтва , виявити творчі здібності учнів, забезпечити інтелектуальний розвиток, формувати особистісні якості та індиві­дуальні здібності, здійснювати національне виховання учнів.

Сьомого грудня у музичному кабінеті саме любов до пісні, музики зібрала дітей та дорослих на вишукане свято « Я люблю свою країну – Україну!»,  яке проводилось учителем музичного мистецтва

Комяковою Г.А. в рамках тижня музики.

 Гості та учні нашої школи наче зачаровані, заслуховувались камерним співом викладача музичної школи І. В. Прокоф’євої, в цей вечір звучали пісні: «Три дороги»,  романс К. Стеценко «О, не дивуйсь, що ніч така блакитна».Та й учні нашої школи порадували: чудово співали дівчата вокального ансамблю «Краяни» пісню «А ми дівчата з України» учениці 7-А класу Скиба Г.,   Тимошенко А, Коломіченко В. , Янєва К., також  цього дня чудово співала пісню «Лише у нас на Україні» солістка  Мирошниченко Уляна учениця 6-А класу. Учні музичної студії  Ханганов. Микита, Дубінчук Аліна, Кауров Богдан, Качур Микита, Станіслав Шиметенко, Красноплахта Анастасія з великим натхненням працювали над музичною казкою «Колобок»  і  презентували її на міському фестивалі дитячої музичної казки і під час позакласного заходуСучасну пісню співали дуетом учениці 9 –А класу Крамаренко Валерія і 9-В класу Абросімова Анна. Народна пісня – це здобуток культури, духовної діяльності певного народу. Надзвичайні мелодійність, гармонія, поетичність, чуйність, життєлюбність є невід’ємними рисами української пісні. Під час проведення тижня музичного мистецтва залучаю до творчої діяльності всі класи, в яких викладаю  предмет. На сучасному етапі розвитку нашої держави необхідно проводити саме культурно – освітню роботу, щоб до кожного українця донести красу і велич слова пісні гордість і силу нашої держави.

               30.11.2016 року  пройшов урок  з теми «Народні танці»

Урок музики має велику силу впливу на внутрішній і духовний світ учнів, пробуджує інтерес до музики, необхідність спілкуватися з нею.

В рамках тижня музики цікаво і змістовно пройшов урок   з теми: «Народні танці» у 5 – Б класі підготувала вчитель музичного мистецтва Комякова Г.А.  На урок запросили вчителів мистецтва навчальних закладів м. Бердянськ.

На кожному уроці я навчаю дітей  уважно слухати музику, спостерігати за інтонаційним розвитком музики, інтерпретувати інтонаційно – образний  зміст прослуханих творів у процесі колективних обговорень і дискусій, навчаю елементам гри на елементарних шумових музичних інструментах, споглядати твори різних видів мистецтв, аналізувати музичні та художні  образи, розуміти  мову  мистецтв, пояснюю, що різні види мистецтва тісно пов’язані з життям людини, виховую інтерес до вивчення мистецтва, формую естетичні смаки. У  виконавській  діяльності інтенсивно  розвиваються музичні  творчі  здібності учнів,  розширюються  можливості  активного сприймання  музики.               

Одним із провідних видів діяльності на уроці музичного мистецтва вважаю вокально-хорову діяльність.

Для успішного вокального виховання учнів застосовую різноманітні прийоми, керуюсь принципом інтерактивного навчання.

Дуже важливим є розвиток навичок правильного співацького дихання у дітей. Тому у своїй роботі я звертаюся до різних видів «Дихальної системи», яка дає можливість в ігровій формі привчати дітей до глибокого, активного співацького дихання.

Поступово на кожному уроці я розвиваю в учнів музичний слух,  музичну пам’ять, почуття ритму, творчу уяву, фантазію, вокально-хорові навички. Одним  із  шляхів  розвитку творчої  особистості  учнів,  їхньої  креативності  я  вважаю творчу  музичну  діяльність,  яка має пронизувати  усі  види музичної  діяльності  школярів  та  є  якісним  показником творчого  самовираження. Сольний спів дає можливість розкрити таланти кожної дитини.

Бажаю учням успіхів та натхнення у вивченні музичного  мистецтва! 

Матеріали до предметного тижня музичного мистецтва

Переглядів: 360 | Додав: Galina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar