17:04
Шкільне методичне об’днання класних керівників

  07 лютого 2020 року відбулося засідання шкільного МО класних керівників з теми «Морально-правове виховання учнів у навчально-виховному процесі».
Заступник директора з ОД Скиба Світлана Вікторівна провела семінар-тренінг «Моральне виховання учнів в умовах компетентнісно-орієнтованої освіти». Класоводи й класні керівники працювали в групах, визначали ефективні принципи, методи й форми роботи, ділилися досвідом з даного питання.
У ході засідання було проаналізовано роботу класних керівників з профілактики правопорушень, шкідливих звичок, булінгу, насильства, бродяжництва. Звернено увагу на посилення профілактичної роботи щодо недопущення порушення прав дітей; щодо своєчасного повідомлення адміністрації школи про факти, що призвели або можуть призвести до трагічних випадків погіршення умов виховання, утримання та розвитку дітей.
Соціальний педагог Кириленко Ірина Віталіївна ознайомила із заходами реагування та запобігання булінгу, а також проаналізувала стан організації соціально-педагогічного патронажу дітей різних пільгових категорій за І семестр 2019-2020 н.р.

Переглядів: 166 | Додав: Daria | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar