16:31
Тиждень екології

1. Учні 11 класу брали участь у міській акції «Молодь за чистоту Азова». Баркемп у музеї ім.. Бродського 29.11.2017. Презентація учнівського проекту (11 клас) «Причини та наслідки намивання чорних пісків та їх вплив на здоров’я людей».

 

2. Квест «Знайоме незнайоме Азовське море» (8-Б та 4-Б класи, 30.11.2017, каб. 9 о 13.00).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Майстер-клас із виготовлення виробів із вторинної сировини (Корнієнко Наталя Василівна, керівник гуртка БСЮТ).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Конкурс пам’яток «Життя без сміття».

5. Виставка малюнків на тему

- «Флора Азовського моря» (4 класи)

- «Фауна Азовського моря» (4 класи)

- «Браконьєрство в Азовському морі» (3 класи)

- «Чому я люблю Азовське море» (2 класи)

- «Різноманітність риб Азовського моря» (1 класи).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Класні години на екологічну тематику.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.11.2017 у художньому музеї ім. Бродського відбувся науково-мистецький екоперформанс «Екологія Азовського моря». У даному закладі приймали участь середні навчальні заклади за підтримки бердянського державного педагогічного університету. Представники навчальних закладів захистили презентації на різноманітні теми, котрі стали найбільш актуальними в останній час. Учні продемонстрували свою креативність та неординарний підхід до науки, а також розуміння проблематики різноманітних  чинників, котрі становлять загрозу для екології нашого рідного краю. Під час освітлення вибраного питання школярі використовували хореографію, вокальне, театральне та ораторське мистецтво, а також уміле оперування науковими даними. Окрім того, перед учасниками виступив доцент кафедри екології з доповіддю, основу якої склали досліди, проведені студентами педагогічного університету на чолі з керівником.

Команда ЗОШ №7 у складі учениць 11 класу Кравченко Дар‘ї, Іванової Вікторії, Онищук Олександри була нагороджена грамотою за найгрунтовнішу доповідь в науково-мистецькому екоперформансі «Екологія Азовського моря». Учасниці нашої команди зазначили, що надзвичайно цікаво та пізнавально було приймати участь у даному заході, оскільки важливо знати та розуміти, що відбувається навкруги та як ти можеш допомогти власному місту.Підготували учнів вчитель біологі їМацюта І.В. та вчитель хімії Бокоч Л.Б.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.11 відбувся Екологічний КВЕСТ серед учнів 4-б класу (класний керівник Баталова О.М.),

Підготували його вчитель біології Мацюта І.В. та керівник гуртку »Юні квіткарі» Корнієнко Н.В.,допомогали учні 8-б класу Дворяк О. Чеграхчі Д Григор Єва Є  Омельянчук Т Рибаченко А,Боров В,Бочаров М.Карпєнко Д.,Крижановський М.

Учні були задоволені!  Дякуємо  всім вчителям котрі допомагали нам.

 

Переглядів: 334 | Додав: Galina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar