10:54
Тиждень фізики та математики

З 25 січня по 29 січня у ЗЗСО №7 проходив "Тиждень фізики та математики".

Гаслом тижня були слова Петронія "Чого б ти не навчався ,ти навчаєшся для себе!". На учнів чекало багато цікавих, пізнавальних, різноманітних заходів.

У понеділок, 25.01.2021,було оголошено план тижня .

У вівторок, 26.01.2021, було проведено "Конкурс найкращої фізичної та математичної газети". Також, у цей день відбулася естафета по складанню кубика Рубика "Хто швидше?" серед учнів 7 - 10 класів. Найкращий результат показали учні:

І місце - Капустін І.  - 7-Б кл. -  49 с

ІІ місце - Кауров Б. - 9 - А кл. - 1хв. 20с

ІІ місце - Савранська Є. - 10 кл. - 1 хв.30с

ІІІ місце -  Носов Г. - 7 - Б кл. 1 хв. 36с

ІІІ місце - Пустовий Д. - 7 - Б кл. - 1 хв. 39с

Учням 7 - 11 класів було запропоновано прийняти участь у конкурсі авторських віршів про фізику та математику. Активними учасниками у ньому стали:

Качур Д.(5-А кл.), Первушин Д.(5-А кл.), Ляковський Д.(7-А кл.),

Тодуа Г. (9-А кл.), Нерушев Б. (9-А кл.), Асмоловський Я.(10кл.),

Беляєв О. (10 кл.), Фаст А. (11 кл.), Шостак Г. (11 Кл.).

 Всіх учасників та переможців конкурсів  нагороджено грамотами та подяками.

 

У середу, 27.01.2021, учні 5 - 8 класів прийняли участь у виставці поробок з геометричних фігур " Геометрія навколо нас". Найактивнішими учасниками стали: Андрієнко Б. (5-А кл.), Первушин Д. ( 5 - А кл.). Також, учні 5 - 8 класів із задоволенням продемонстрували свої знання у конкурсі на кращі фізичні та математичні загадки та ребуси. В азартному змаганні учні повторили теоретичні питання та проявили кмітливість, логічне мислення. Серед допитливих найкращими стали: Первушин Д. ( 5 - А кл.), Гаврик А. (7 - Б кл.), Регуш О. (7 - А кл.), Аксьонов Д. (7-А кл.), Авраменко Є. (8- Б кл.), Довгаль В. (8 - Б кл.).

Для школярів початкової школи було проведено конкурс казок - задач учнями 11 класу. Діти з великим захопленням та зацікавленістю розв'язували задачи з казковими героями.

 

У четверг, 28.01.2021, було проведено для учнів 9 - 11 класів конкурс презентацій та відеороликів з предметів. Старшокласники продемонстрували свої знання з предметів, інтерес  до вивчення предметів, творчу уяву, художній смак, самостійність діяльності. Найбільшу увагу заслуговують роботи учнів:

- відеоролик " Для чого потрібно вивчати математику" -  Нерезова М., Шафранова П. - 7-А кл.;

- відеоролик " Фізика навколо нас" - Нерушев Б. - 9-А кл.;

- презентація " Цікаві факти про математику" - Нерушев Б. - 9-А кл.;

- відеоролик " Математика в повсякденності" - Бойчук А., Карацюпа А., Тарасенко Д., Шимитенко С. - 9-Б кл.;

- презентація " Досягнення сучасної фізики" -  Бойчук А., Карацюпа А., Тарасенко Д., Шимитенко С. - 9-Б кл.;

- презентація " Навіщо вивчати фізику?" - Бочаров М. - 11 кл.;

- презентація " Фізика навколо нас" - Коломиченко В. - 11 кл.

Ціквість, живий інтерес панували під час проведення фізичних фокусів "Факіром може бути кожний" учнями 10 класу Костюковичем І., Савранською Є., Чернишевим В.

для школярів 5 - х класів. Старшокласники намагалися пояснити перебіг фізичних явищ та процесів. . Цікаві досліди з простими побутовими приладами просто зачарували учнів та довели, що  наука фізика може бути надзвичайно цікавою, а її закони дійсно працюють.Підготовлен і фокуси дуже вразили п'ятикласників.  Всі учасники заходів були нагороджені грамотами .

 

Більшість уроків фізики та математики на цьому тижні були проведені у нестандартній формі. Це урок-гра " Фізико-математичний брейн-ринг" та квести з фізики та математики. У грі приймали участь по дві команди. Учні демонстрували знання теоретичного матеріалу,  кмітливість, уміння орієнтуватися у нестандартних  умовах, злагоджену роботу в командах. Команди-переможці були нагороджені грамотами.

 

У п’ятницю, 29.01.2021 року, було підведено підсумки проведених заходів, нагороджено переможців та активних учасників. Всі заходи "Тижня фізики та математики" були спрямовані на активізацію пізнавальної діяльності здобувачів освіти, підвищення інтересу школярів до вивчення цих предметів, розширенню їх кругозору. Учні мали можливість перевірити та продемонструвати свої теоретичні знання та навички з цих наук. Кожен із заходів вирізнявся актуальністю, оригінальністю проведення, цікавістю. Сподіваємось, що переважна більшість наших вихованців відчули присутність фізики та математики у повсякденному житті та усвідомили необхідність їх вивчення. Цей тиждень ми прожили  дуже активно, цікаво та з величезним творчим ентузіазмом. 

Переглядів: 82 | Додав: Daria | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar