10:37
Тиждень історії

У ЗЗСО №7 з 25 по 29 січня пройшов Тиждень історії під гаслом «Історія – це ліхтар у майбутнє, який світить нам з минулого». Мета проведення Тижня історії – активізувати творчу і пізнавальну діяльність учнів, формувати в них сталий інтерес до вивчення й дослідження історії, реалізувати виховний потенціал предмету. Тиждень історії розпочався ознайомленням учнів з планом заходів.
Впродовж тижня пройшло чимало цікавих заходів: пізнавальна вікторина «Любов моя – Україна» (6-А кл.), інтелектуальна гра «Україніада» (8 -Б кл.) .
З метою вшанування пам’яті жертв Голокосту для учнів 7-Б класу проведено годину пам’яті «Свіча Голокосту не згасне». На сайті закладу освіти оформлено фотовиставку до Дня Соборності України  "Україна - це ми".
Учні 11 класу вшанували пам’ять Героїв Крут, молодих захисників Української Народної Республіки, які власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. Одинадцятикласники переглянули відео «Бій під Крутами – як це було», «300 українських спартанців», «Крути – урок історії».

 

Переглядів: 31 | Додав: Galina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar