13:36
Тиждень музичного мистецтва

08 грудня 2017р. в нашій школі в рамках тижня музичного мистецтва відбувся позакласний захід - літературно – музична композиція «Україна – це ми!». Захід був організований з метою формування національної свідомості, любові до своєї Батьківщини, шанобливого ставлення до національних культурних надбань українського народу.

На святі виконувались пісні, танці, звучали вірші, присвячені любові до Батьківщини, у виконанні учнів школи.

Під час проведення літературно – музичної композиції відбулася презентація пісні «Приазовський вальс» на вірші Віктора Батури, музику написала вчитель музичного мистецтва Галина Комякова, а виконали пісню учні 5-х класів шкільного вокального ансамбля: Бикова Аліса, Пасічник Кіра, Бойко Ганна, Довгаль Вікторія.

На позакласний захід були запрошені учні, вчителі, батьки. Красиво і дуже зворушливо пролунала лірична мелодія пісні «Місто спить» у виконанні Прокоф’євої Інни Вікторівни. Глядачі мали можливість насолоджуватись вокальним дуетом учнів музичної школи.

Фольклор і сторінку гумору підготував творчий колектив 4-Б класу, учитель Баталова Олена Олександрівна. Ярмаркова вистава, попурі з українських народних пісень лунали цього дня на святі.

Чудову акторську майстерність продемонстрували у хореографічній композиції танцювальний дует Чижиков Ростислав і Зарипова Ксенія.

Всі учасники літературно – музичної композиції «Україна – це ми!» приєдналися до колективного подарунку Україні і подарували серце прикрашене нашими долоньками, щоб наша Батьківщина процвітала, щоб росли ми у мирі і злагоді.

Мистецтво має невичерпні можливості сприяти творчому розвитку особистості, формуванню основ мистецької культури учнів як важливої і невід’ємної частини їхньої духовної культури.

Кожна дитина має талант.

Кожна дитина особлива, по-своєму неповторна й обдарована.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 293 | Додав: Galina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar