08:54
Толерантність врятує світ

Толерантність врятує світ

16 листопада – Міжнародний день толерантності!

      З метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу класними керівниками та шкільною  психологічною службою були проведені виховні години, тренінгові заняття, відеолекторії, дискусії «Толерантність у нашому житті», « Будь толерантним!», «На доброму серці тримається світ» тощо.

Учні  разом з класними керівниками створювали «Дружні долоньки єдності».

Учні 1-Б, 2-А, 4-А класу  знайомилися з  Квіткою толерантності. Школярі мали змогу визначити людські якості та чесноти, які необхідні для мирного життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Представники громадської організації «Еммануїл» для учнів 7-Б, 9-х класів провели заходи морально-етичного напрямку.

  Для учнів 7-А класу  представники культурно-просвітницького центру «Нове життя» провели за програмою «Відродження»   бесіду  на тему «Мистецтво спілкування». 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зустріч   лейтенанта поліції Кузіна П.О.  з учнями 3-Б, 6-А класів була присвячена проблемівзаємовідносин у колективі.  Павло Олександрович звернув увагу на те, що необхідно дотримуватися принципів терпимості, доброзичливості, взаємної поваги та мирного співіснування.

 

Проведені заходи дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а ТОЛЕРАНТНІСТЬ ВРЯТУЄ СВІТ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РЕЦЕПТ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Візьміть велику чашу милосердя, покладіть до неї жменьку гуманізму, пригоршню терпіння, жмуток чуйності, ложку довіри. Приправте все це умінням володіти собою і не осуджувати. Присипте умінням слухати, щедро полийте доброзичливістю. Подавайте, прикрасивши почуттям гумору. Вживайте щоденно в необмеженій кількості.

 

Переглядів: 339 | Додав: Galina | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar