11:25
Участь  у Місячнику профорієнтації

     З 18 лютого по 18 березня в школі проходив Місячник профорієнтації «Профорієнтаційний орієнтир – 2019».

 Основною метою Місячника було розширення знань учнів про світ професій, формування в них навичок усвідомленого професійного вибору. У школі для різних вікових категорій пройшли різноманітні заходи. Класоводи та класні керівники провели виховні години: «У світі професій»(2 кл.), «Мандрівка до країни професій»(3-ті), «Світ професій» (4-А), «Цікавий світ професій»( 4-Б), «У світі професій»(4-В), «Всі професії важливі»(5-А), «Знайди заняття для душі»(5-Б), «Ярмарок професій»(6-кл).

Для учнів старшої ланки пройшли тренінги: «Хочу, можу, треба = усвідомлений вибір професії»(8-кл.), «Ким бути? Яким бути?»(10), «Обери свій життєвий шлях»(11).

Учні 1-4 класів узяли участь в конкурсі малюнків «Моя майбутня професія»,  учні 9-х класів – у конкурсі рекламних плакатів «Обирай робітничу професію!», учні 7-8 класів - у конкурсі творів-есе « Вибір професії- вибір долі».

У шкільній бібліотеці оформлено виставку «З поглядом у майбуття».

Педагог-організатор  Гурова Т.М. для учнів 11 класу провела тренінг «Вибір професії або задача з багатьма невідомими». Також учні 11 класу відвідали захід у БДПУ «До професорів на каву», а 18 березня зустрілися з  представником відділення з добору в Запорізькій області Окремого регіонального центру комплектування капітаном Тітовою Оленою Володимирівною, яка ознайомила присутніх з умовами вступу, роздала  інформаційні матеріали.

Шкільний психолог Зарипова С.В.  з метою визначення професійних інтересів провела анкетування «Твій майбутній вибір» учнів 9-11 класів, а також провела заняття з елементами тренінгу «Вибір професій» для учнів 9-Б класу.

13.03.2019 року було організовано зустріч  учнів 3-Б класу з головним спеціалістом  Бердянського міськрайонного суду Запорізької області (прес-секретар) Мазняком  Андрієм В’ячеславовичем та заступником  керівника апарату Бердянського міськрайонного суду Сазанович Тетяною Володимирівною, які провели для учнів «Урок справедливості».

Переглядів: 251 | Додав: Daria | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar