15:07
Успішна особистість – потреба сучасного суспільства

Успішна особистість – потреба сучасного суспільства

З 20.02. 2017 р. у школі проходить Місячник профорієнтації.

13.03.2017 р. відбулася педрада з виховної роботи «Профорієнтаційна робота як засіб формування успішної особистості».

      Заступник директора з ВР Скиба С.В. наголосила на тому, що профорієнтаційна робота є одним з провідних напрямків роботи, спрямованим на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця в суспільстві. Тому завдання педколективу – підготувати дитину не до окремого уроку «на завтра», а до самостійного життя, тобто, створити умови для розвитку особистості, виявити творчий потенціал учнів, навчити формувати власну думку, розв’язувати проблеми, розвивати здатність самостійно займатися власною освітою, швидко адаптуватися до інформаційного середовища. Іншими словами - сформувати такі особистісні якості, які допоможуть дитині знайти своє місце в житті, визначитися з колом своїх інтересів та уподобань, розвинути їх, стати активним членом суспільства, компетентною, упевненою у власних силах людиною.

      Психолог школи Зарипова С.В. ознайомила всіх з результатами анкетування учнів, яке проводила з метою виявлення нахилів та здібностей до певного виду професій. Надала рекомендації вчителям.

Класні керівники початкової ланки Фаст С.Б., середньої ланки Некрасова В.Л., старшої ланки Матвєєва В.А. поділилися своїм досвідом, ознайомили присутніх з формами та методами профорієнтаційного спрямування, які використовують у своїй роботі з класом.

 

 

 

 

 

 

 

Якщо людина не знає, до якого порту вона пливе, жоден вітер не буде їй попутним!

 

 

Переглядів: 491 | Додав: Galina | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar