11:58
Вибір професії — вибір долі

   З метою сприяння професійному самовизначенню молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користується попитом на ринку праці, в нашій школі з 26 лютого проходив Місячник профорієнтації.

   Класні керівники та класоводи провели виховні години «Шлях у країну професій», «Вибір професії – вибір долі» тощо. Учні 1-4 класів узяли участь у конкурсі малюнків «Моя майбутня професія».

   4 березня для учнів 10-11 класів було організовано зустріч з капітаном Тітовою Оленою Володимирівною, яка ознайомила присутніх з правилами прийому до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького в 2020 році.

   Учнів 9-х класів викладачі та учні ДНЗ «Бердянського центру професійно-технічної освіти» ознайомили з переліком професій, до яких готують у закладі, та провели майстер-класи з виготовлення декору для кондитерських виробів із кольорового тіста та мастики (на цьому майстер-класі дівчата змогли  навчитися власноруч виготовляти різноманітні квіти,  пелюсточки та листочки); показали способи складання серветок, порядок сервірування тематичних святкових столів, продемонстрували правила етикету за столом. Хлопці  випробували себе в умінні штукатурити. Дівчата ознайомилися з технологією та основними правилами манікюру. Кожна дівчина змогла спробувати себе в ролі майстра та зробити власний  дизайн манікюру, тренуючись на учбових тіпсах. Також учениці центру розповіли дівчатам, як створювати зачіски з локонів, як правильно укладати волосся в зачіску й провели майстер-клас з плетіння косичок. Зустріч пройшла цікаво та змістовно!

Переглядів: 120 | Додав: Galina | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar