10:07
Військовий інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, пропонує майбутнім абітурієнтами, переглянути умови вступу та інформацію про набір на навчання до інституту серед загальноосвітніх навчальних закладів і професійно-технічних училищ, нагалошуючи на таких важливих аспектах:

1) ВІТІ – потужний навчальний заклад IV рівня акредитації у складі 3-х факультетів та 15 кафедр, Наукового центру та Коледжу сержантського складу.

2) Курсанти ВІТІ мають змогу досконало оволодіти автомобільною справою. Випускники отримують посвідчення водія категорій “В”, “С”. 

3) У нашому інституті курсанти навчаються лише на бюджетній формі навчання та перебувають на повному держваному забезпеченні.

4)  Весь термін навчання зараховується до загальної вислуги (стажу) років.

5)  Курсанти ВІТІ отримують щомісячне грошове забезпечення протягом всього терміну навчання (незалежно від результату здачі сесії), за навчання на «добре» та «відмінно» - підвищене.

6)  Випускникові інституту присвоюється військове звання "лейтенант".

7) Після випуску з інституту 100% випускників забезпечені робочими місцями у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

Також пропонуємо майбутнім абітурієнтам відвідати Дні відкритих дверей в форматі онлайн трансляції 6, 13 та 15 червня на наших офіційних сторінках в Instagram та Facebook.

Наші контакти: 

 

Переглядів: 77 | Додав: Daria | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar