19:44
Всеукраїнський тиждень права

З 5 по 9 грудня 2016 року у ЗОШ  № 7 пройшов Всеукраїнський тиждень права.  У кожному класі було проведено  Всеукраїнський урок права  на тему «Загальна Декларація  прав людини.»  Протягом тижня учні 10-11 класів переглядали та обговорювали науково-пізнавальні фільми про права людини.

Учні 9-10 класів випустили стінгазети, присвячені правам дітей.  

        До учнів 5-6 класів завітав представник кримінальної поліції у справах дітей Кузін П.О., який розповів учням про кримінальну відповідальність неповнолітніх.

9 грудня учні 9-х класів зустрілися з представниками  Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сухомлином Є.М. та Донцовою В.В. Зустріч була дуже цікавою та корисною. Учням розповіли про їх дії,у разі порушення прав.

Для учнів 5-6 класів педагог-організатор Гурова Т.М. провела правознавчийбрейн-ринг  «Знаємо, вміємо, діємо».         

         Учитель історії та правознавства організувала для учнів 9-х класів   брейн-ринг «Право у нашому житті».

         Тиждень правових знань промайнув дуже швидко, але будемо сподіватися на те, що отримані знання та набута під час проведенихз аходів інформація стане в нагоді учням. Адже обізнаність у питаннях права робить наше життя більш комфортним та захищеним, а нам надає впевненості в собі. Дуже сподіваємося на те, що рівень правових знань та правова культура наших учнів піднялися на більш високий рівень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 297 | Додав: Galina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar