22:28
Засідання педагогічної ради з виховної роботи

   10.02.2020 року в школі відбулося засідання  педагогічної ради з виховної роботи «Формування ціннісних ставлень особистості в системі виховної роботи». 

Перед педагогами школи виступила заступник директора з ОД Скиба С.В. з доповіддю «Виховна система навчального закладу як засіб формування ціннісних ставлень особистості». Світлана Вікторівна зазначила, що сучасна школа вимагає докорінного переосмислення всієї системи виховання, оновлення змісту, форм і методів духовного становлення особистості на основі гуманізації життєдіяльності учня; проаналізувала роботу колективу з реалізації мети і завдань виховання ціннісного ставлення до суспільства і держави, ціннісного ставлення до людей, до себе,  до природи, до праці, до мистецтва. 

Класовод 3-В класу Жигула І.Г. презентувала свою роботу з теми «Формування загальнолюдських цінностей молодших школярів». Класний керівник 6-А класу Тептіна Л.Т. поділилася досвідом роботи з теми «Формування духовно-моральних цінностей учнів  у системі роботи класного керівника та на уроках етики», а також провела цікаві вправи з колегами та продемонструвала відеоролики, які використовує у своїй роботі.

Про форми і методи роботи з формування громадянської та патріотичної свідомості учнів розповіла  педагог-організатор та класний керівник 10 класу Гурова Т.М., ознайомила присутніх з результатами анкетування учнів з даного питання, закінчила свій виступ відеороликом-сучасною патріотичною  піснею. 

Переглядів: 198 | Додав: Daria | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 0
avatar