15:07
Здоров’язбережувальні технології в роботі класного керівника

«Здоров’язбережувальні технології в роботі класного керівника».

На базі ЗОШ№7 проведено засідання міського МО класних керівників 7-8 класів з теми « Здоров’язбережувальні технологіїв роботі класного керівника».

На засідання були запрошені гості: директор СЮН Капітонова Ірина Іванівна та керівники гуртків СЮН Мовсесян Катерина Геннадіївна та Гришина Тетяна Михайлівна.

Заступник директора ЗОШ №7 Скиба С.В. ознайомила присутніх з темою засідання. Вона наголосила на тому, що здоров’я дитини – одне з основних джерел щастя, радості та повноцінного життя батьків, вчителів, суспільства в цілому. Для України головною проблемою, яка пов’язана з майбутнім держави, є збереження та зміцнення здоров’я дітей та учнівської молоді. Турботу викликає різке погіршення стану фізичного та розумового розвитку підростаючого покоління, зниження рівня народжуваності й тривалості життя, зростання смертності, особливо дитячої, а також відсутність мотивації до збереження та зміцнення здоров’я. 

 

Провела вправу «Асоціації»: на промінцях класні керівники написали, що допомагає людині бути здоровою, або з чим асоціюється для них слово «здоров’я». На хмаринках – що може загрожувати здоров’ю.

 

 

 

 

 

 

 

Директор СЮН Капітонова Ірина Іванівна ознайомила присутніх зі здоров’язбережувальними технологіями; провела віртуальну подорож стежиною «Лікеп» ( лікувальна енергетика природи) Станції юних натуралістів.

Керівники гуртків Мовсесян Катерина Геннадіївна, Гришина Тетяна Михайлівнапровели майстер-клас«Нетрадиційні методи біоенергетичного оздоровлення».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після закінчення майстер-класу класні керівникимали можливість познайомитися з мешканцями живого куточка СЮН.

 

 

 

 

 

Ми дуже вдячні директору СЮН Капітоновій Ірині Іванівні, Мовсесян Катерині Геннадіївні, Гришиній Тетяні Михайлівні за цікаву та корисну інформацію.

Переглядів: 328 | Додав: Galina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar