15:02
Животворча сила педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського

    У вересні 2018 року освітяни України  відзначили 100- річчя від дня народження видатного співвітчизника, педагога, письменника та громадського діяча В.О. Сухомлинського.

Читання оповідань В. Сухомлинського сприяє пробудженню совісті, людяності, особистої відповідальності школярів, спонукає їх до морального саморозвитку.

З метою поглибленого вивчення творів письменника та вироблення  у школярів внутрішніх моральних цінностей у 4-А класі (уч. Беспалько Л.І.) бібліотекарем школи Перковою Л.Г. проведено бібліотечний урок з теми «Дорогою добра».

Була організована тематична виставка творчих робіт учнів, присвячених прочитаним творам В. Сухомлинського. Урок проведено у формі інтелектуальної гри-подорожі «Сторінками творів мудрого вчителя». Молодші школярі жваво вирішували проблемні ситуації за творами автора, моделювали власні ситуації. Переглянувши відеоролик, учні більше познайомилися з біографією видатного педагога. На цьому уроці школярі мали змогу переглянути виставку книг письменника. Як підсумок, учні складали пам’ятки «Рецепти добра», а також за допомогою методу «Кубик Блума» відповідали на запитання.

Переглядів: 202 | Додав: Daria | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar