14:56
Зроби правильний вибір

    Фахівці з профорієнтації Центру зайнятості завжди раді надати дітям потрібну інформацію щодо вибору майбутньої професії. Саме з цією метою 26 лютого 2020 року в закладі фахівцем з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості Галиною Копиловою був проведений профорієнтаційний захід на тему: «Моя майбутня професія». Відбулося спілкування з учнями 10
класів. Особливу увагу було приділено питанню: як правильно зробити свій професійний вибір; розглянуті фактори, які впливають на вибір людиною тієї чи іншої професії. Під час жвавого спілкування з учнями були обговорені помилки, які призводять до хибного вибору майбутнього професійного шляху. З метою визначення професійних вподобань учні мали змогу пройти тест на визначення типу майбутньої професії (за методикою Є. Клімова).
Наприкінці зустрічі фахівець з профорієнтації наголосила на можливості отримати ґрунтовну професійну інформацію за допомогою електронного сервісу web-базової платформи «Моя професія: консультаційна мережа», а також індивідуальних консультацій фахівців центру зайнятості. 

Переглядів: 121 | Додав: Galina | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar