12:01
Зустріч зі  шкільним минулим

     Зустріч зі  шкільним минулим - це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, випадає нагода ще раз посидіти за шкільною партою та повернутися у своє дитинство, є час подякувати мудрим вчителям за правильні поради. Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими й ціннішими стають спогади про школу. І так прекрасно, що існує давня традиція — щороку на початку лютого збирати випускників різних років на вечір зустрічі в стінах рідної школи.

1 лютого в теплій атмосфері справді родинного свята зібралися в актовій залі  вчителі та колишні випускники школи. Приємно було бачити Панасенко Лідію Миколаївну,  Христич Надію Андріївну – класних керівників ювілейних випусків.  Випускників прийшло не  дуже багато, мабуть, це пов’язано з карантином. Найбільше  було колишніх учнів,  які відзначали 30 та  40 років випуску.

 З привітальним словом виступив директор школи Ватутін Валерій Володимирович - випускник 1975р.  Для присутніх співали колишні випускники Онищук Тома, Кириленко Ірина та «золотий голос» школи – Матвієнко Світлана. Випускники відповідали на запитання ведучих, ділилися своїми спогадами. Насамкінець вечора всі разом проспівали пісню, яка стала завершальним акордом у піднесеному, урочистому настрої свята шкільної родини. Далі випускники продовжували спілкування в тісному колі своїх шкільних друзів.

Шановні випускники! Пам'ятайте, рідна школа завжди буде яскравою сторінкою вашого життя. Чекаємо вас у повному складі й у наступні роки, до нових зустрічей!

Переглядів: 137 | Додав: Galina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar